Kas yra SenaPlokstele.lt

Tai vieta kur gali pirkti ir parduoti ar mainyti vinilines plokšteles. Plokštelių pirkimas ir pardavimas SenaPlokstele.lt yra nemokamas.

Nuo ko pradėti?

Jei esate šiame tinklapyje pirmą kartą ir norite pirkti ar parduoti knygas, turite užpildyti anketą ir REGISTRUOTISRekomenduojame registruotis naudojantis savo Facebook paskyra, taip bus paprasčiau.

Kaip pirkti?

Pirmiausia, susiraskite jus dominantį leidinį. Tai galima padaryti dviem būdais:

1. Naršant po skelbimus kataloguose.

2. Pasinaudojant paieška pagal autoriaus vardą, knygos pavadinimą arba kitus kriterijus (kalbą, žanrą, būklę, kainą, leidimo metus); taip pat pagal žurnalo pavadinimą, numerį arba leidimo metus.

Atliekant paiešką, praverčia galimybė rūšiuoti knygas pagal jų leidimo metus, kainą, skelbimų įvedimo datą.

Jeigu domitės keliais leidiniais, galite juos pažymėti. Vėliau galėsite peržiūrėti jus sudominusius skelbimus.

Susiradę knygą, paspauskite ties jos viršeliu ar pavadinimu, ir pamatysite knygos aprašymą.

Jeigu pardavėjas viešai nurodo savo telefono numerį ar elektroninio pašto adresą, susisiekitesu juo jums patogiu būdu ir susitarkite dėl knygos pardavimo sąlygų. Tuo atveju, jeigu pardavėjo kontaktiniai duomenys nenurodyti, galite susisiekti su juo parašydamiasmeninę žinutę per Sena.lt.

Nepavykus rasti norimos knygos arba žurnalo, galite paskelbti apie ieškomą leidinį įvesdami naują skelbimą.

Jeigu turite klausimų, parašykite mums.

Kaip parduoti?

Jeigu esate užsiregistravę mūsų sistemoje,prisijunkite prie jos įvesdami vartotojo vardą bei slaptažodį ir spauskite „Naujas skelbimas“.

Pasirinkite parduodamos knygos autorių, surasdami jo pavardę knygų autorių sąraše. Neradę reikiamo autoriaus, įrašykite jį, įvesdami jo vardą bei pavardę.

Jeigu duomenų apie knygą nėra, įveskite juos: nurodykite pavadinimą, kategoriją, leidimo metus bei kalbą. Užpildę anotaciją, spauskite „Įvesti knygą“.

Jeigu norite, įkelkite knygos nuotrauką. Nurodykite knygos būklę, įvertindami ją skalėje nuo 1 iki 5 (5 – ideali, 4 – labai gera, 3 – vidutinė, 2 – patenkinama, 1 – bloga).

Įrašykite knygos kainą, nurodykite skelbimo galiojimo laiką bei norimą atlikti veiksmą (pirkti, parduoti, dovanoti, keisti). Susipažinę su taisyklėmis, pažymėkite atitinkamą langelį ir spauskite „Įdėti skelbimą“. Parduodant žurnalą, laikykitės analogiškos tvarkos.

Neužsiregistravusiems vartotojamstaip pat reikia pradėti nuo Naujo skelbimoir sekti aukščiau aprašytą instrukciją. Sistema papildomai paprašys jūsų įvesti kontaktinius duomenis, kad pirkėjai galėtų su jumis susisiekti. Kad nereikėtų kiekvieną kartą jų įvedinėti ir kad galėtumėte dalyvauti Sena.lt skelbiamuose konkursuose bei akcijose, kviečiame užsiregistruoti!